Telefon   -   (+48) 12 656 55 48

Jesteśmy przekonani, że nasza propozycja będzie atrakcyjna również dla Państwa, a jakość wykonywanych przez nas usług w pełni zaspokoi Państwa oczekiwania.

Dziękujemy i zapraszamy do współpracy, Zarząd Spółki

Przedstawiamy Państwu firmę Miracan. W ramach przeprowadzonej restrukturyzacji Fabryki Kosmetyków Miraculum S.A. zarząd spółki wydzielił w 2000 roku wydział produkcji opakowań aluminiowych jako niezależną firmę Miracan Sp. z o.o. Wydział Opakowań Aluminiowych działający w strukturach Fabryki Kosmetyków Miraculum zajmował się produkcją pojemników aluminiowych od 1974 roku. Obecnie firma Miracan Sp. z o.o. poszerzyła działalność w zakresie produkcji opakowań oraz konfekcjonowania wyrobów.

1974Wykonujemy usługi w trzech głównych obszarach: 1) produkcji kosmetyków na bazie alkoholu skażonego, 2) produkcji opakowań aluminiowych na aerozole oraz 
3) przepakowania wyrobów na zlecenie klienta.

Ponad 12 letnie doświadczenie kadry zarządzającej oraz sprawdzony i odpowiedzialny personel to nasza recepta na sukces. Pozwala nam to realizować wszystkie powierzone prace na najwyższym poziomie. Na pewno będą Państwo zadowoleni z jakości wykonania przez nas każdego zadania przy zachowaniu bardzo korzystnej ceny.

Firma Miracan, to tradycja, połączona z doświadczeniem budowanym na solidnych fundamentach. WyrobySpółka Miracan została założona w 2000 roku, w wyniku restrukturyzacji firmy Miraculum. Od chwili rozpoczęcia działalności spółki, poprzez wspólny wysiłek właścicieli oraz oddanych pracowników systematycznie podnosimy zakres i jakość oferowanych usług. Stawiamy na rzetelną i indywidualną obsługę klienta.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

Odwiedza nas 18 gości oraz 1 użytkownik.